קבוצת אלפא טק

המכשיר המהפכני לטיפול פנים

טיפול פנים

השיטות המסורתיות לטיפול פנים או מתיחת פנים עלולות להיות לא נעימות, ולחברתנו יש את התשובה שתעשה מהפך בתחום של טיפול פנים. זהו בעצם מכשיר שהוא שילוב של שיא הטכנולוגיה הקיימת בשילוב חומרים שיהפכו את הטיפול להרבה יותר נעים, קצר ויעיל. איך כל התהליך הזה מתבצע? המשיכו איתנו לקריאת המאמר ותקבלו את כל התשובות שאתם מחפשים.

כיצד עובד מכשיר אלפא ביוטי עובד?

מכשיר אלפא ביוטי מבצע טיפול פנים לראשונה ללא התערבות של הליך ניתוחי או טיפולי הזרקות. במכשיר קיימת פונקציה HIFU שפותחה במחשבה על להביא משהו שונה לעולם של טיפולי הפנים.  הפונקציה שולחת גלי קול שמבצעים פעולה מסוימת ומדויקת. הפעולה הינה חדירה לשכבת העור לשכבה העליונה של מערכת שריר העצב דרך קרני האולטרסאונד. לאחר החדירה כאן של קרני האולטרסאונד ההורמונים האחראים על מיצוק העור (הקולגן והאלסטין) מתכווצים ונפח של שרירי העצב יורד, וכך מתבצעת מתיחת הפנים. המכשיר עוזר לייצר מחדש את ההורמונים האחראים על מיצוק העור.

למה כדאי לך לבחור במכשיר אלפא ביוטי לטיפול פנים?

מכשיר זה מעניק חוויה של טיפולים נקייה  מטיפולי הזרקות או פרוצדורה פולשנית בדמות ניתוח. מעבר לטכנולוגיית ה-HIFU יש שימוש בפילינג יהלום, תדרי רדיו, כפפות קסם ועוד חומרים המשולבים יחד ויוצרים חווית טיפול אחרת שהיא כוללת בתוכה טיפולים קצרים יותר וללא תופעות לוואי.

תוכלי בתוך מספר טיפולים בודדים (הערכה היא שצריך לעבור 2-3 טיפולים) לטפל בבעיה ולא לחזור לקליניקה שלנו יותר מדי פעמים. אם סיום סדרת הטיפולים תקבלי המלצה לחומרים משמרי עור מהקוסמטיקאית שלנו על מנת לשמור על העור שלך. אחת לשנה צריך לעבור את הטיפול וזהו כל התהליך. התהליך עצמו פשוט, קל והופך טיפולי הפנים לטובים יותר.

 

מהי טכנולוגיית ה – HIFU ?

זהו הליך קוסמטי שעושה שימוש בטכנולוגיה רפואית אולטרסאונד. דרך האולטרסאונד ישנה דרך למתוח ולמצק את עור הפנים והצוואר ללא הליכים ניתוחיים או הזרקתים. משום שזוהי טכנולוגיה מתקדמת מדובר בטיפול בטוח מתופעות לוואי.

גלי האולטרסאונד מגיעים עד לרקמות אלו ללא פגע וגורמים להתכווצות הקולגן והאלסטין (ההורמונים שאחראים על מיצוק העור). פעולת האולטרסאונד מובילה להקטנתה של נפח הרקמה וכך נוצרת פעולת מתיחת הפנים בצורה מיידית ובמקביל מייצרת סיבי קולגן ואלסטין חדשים. בנוסף, היא מעודדת את זרימת הדם המקומות ומקלה בתהליך.

לסיכום, מכשיר אלפא ביוטי קיימת פונקציה HIFU, שהיא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של גלי אולטרסאונד שיכולים לחדור לשכבות עור מסוים, ועוד שילוב של מספר רכיבים ההופכים את המכשיר ליעיל יותר – הטיפולים קצרים יותר, אין צורך בהתערבות פולשנית, אין זמן החלמה או תופעות לוואי. זה הופך את המכשיר ליעיל ושימושי לא פחות מניתוח של מתיחת פנים.
במידה ואת רוצה לקבוע תור או לשמוע עוד על השירות שלנו, השאירי את פרטייך ונשמח לחזור אלייך.

חברת אלפא טק – הדור הבא של מכונות הביוטי בישראל

מאמרים נוספים

מכשיר להסרת שיער

מכשיר להסרת שיער העוצמתי ביותר

פריצת דרך מהפכנית בתחום הטיפוח האישי, מכשיר הסרת השיער החדש, מציע חוויה חלקה ונטולת כאבים. מאמר זה מתעמק בהיסטוריה של מכשירי הסרת שיער, הסוגים השונים

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות