קבוצת אלפא טק

הסרת שיער בלייזר ללא כאבים כלל

הסרת שיער בלייזר

אם אתם מחפשים את המכשיר האולטימטיבי להסרת שיער בלייזר, מכשיר הדגל של המאה -21 , הרי שמצאתם אחד כזה! חברת אלפא טק גאה להציג את דגם האלפא אסתטיק להסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת אשר תהפוך את החיים שלך לקלים ופשוטים, ולעזור לך להעניק לכלל הלקוחות שלך את הטיפול הקליני המקצועי ביותר להסרת שיער בלייזר ללא כאב וללא צריבה!

קצת היסטוריה על הסרת שיער בלייזר…

מכשיר להסרת שיער בלייזר נחשב לטכנולוגיה חדישה ומתפתחת של תחילת המאה ה-21, כאשר מכשירי הלייזר הראשונים היו חלשים יותר וגרמו לכאב מאסיבי בעת ביצוע הטיפול. זאת בדיוק הסיבה שחברת Alpha Tec שמה לעצמה כמטרה לייצר את מכשיר האלפא אסתטיק לייזר אשר יעניק את הפתרון המהיר ביותר להורדת שיער בלייזר לצד ביצוע טיפול איכותי וייחודי אשר מגיע ללא כאב כלל בזכות טכנולוגיית הקירור הטמונה במכשיר.

בוחרים ב Alpha Tec – בוחרים באיכות!

הכירו את המכשיר המתקדם ביותר בעולם בתחום הסרת שיער – ALPHA ESTETIC LASER, בכבודו ובעצמו אשר שם לעצמו כמטרה להיות המכשור המתקדם והמוביל ביותר בעולם להסרת שיער בלייזר! לפני שתרכשי מכשיר להסרת שיער בלייזר, חשוב מאוד שהמכשיר שלך יהיה עוצמתי ביותר, ויבצע את מערך הטיפול ללא כאב כלל. הטיפול חייב להיות ללא סיכונים, בכדי שחלילה לא תגרם צריבה בעור הלקוחה. חשוב שהמכשיר יעבוד על עקרון דיודה ולא על קרן אור IPL, ובכדי לקבל את התוצאות היעילות ביותר, יש לוודא שהמכשיר יעבוד באמצעות שלושה אורכי גל המגיעים לעומקים שונים, ככה שהתוצאות תוכלנה להישאר לתקופה ארוכת טווח. זהו בדיוק העקרון של מכשיר האלפא אסתטיק – מכשיר להסרת שיער בטכנולוגיית דיודה לייזר שלושה אורכי גל ושתי ידיות עבודה. מכשיר חזק ואיכותי אשר יעצים את הטיפול להורדת שיער בלייזר ויהפוך את בית העסק שלכם לאחד האיכותיים ביותר.

ללקוחות שלך לא מגיע לסבול!

טכנולוגיה עוצמתית ומתקדמת של קירור לעור הלקוחה, אשר מונעת כאבים וצריבות ותהפוך את הטיפול בקליניקה שלך לאחד המובילים! לאף לקוח ולקוחה לא מגיע לסבול, וזה בדיוק מה שהיה בשנים האחרונות, כאשר לקוחות רבים העידו על כך שטיפולים להסרת שיער היו כואבים עבורם. באמצעות המכשיר Alpha Tec– את תוכלי להיעזר בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת.

המכשיר האולטימטיבי של אלפא טק

חברת אלפא טק מציגה את טכנולוגיית הלייזר העוצמתית ביותר שתהפוך את אופן הטיפולים למהיר ועוצמתי ללא כאבים כלל! אנו גאים במכשירים המובילים שלנו ומציעים לך להתחדש במכשור להסרת שיער שיהפוך את השם שלך ללא פחות ממותג.

חברת אלפא טק – הסרת שיער בלייזר ללא כאבים!

מאמרים נוספים

טיפול פנים

שיטת טיפול פנים חדשה

לטיפול פנים ישנן שתי שיטות טיפול על מנת לבצע מתיחת פנים – האחת הינה פרוצדורה רפואית פולשנית, והשנייה כוללת בתוכה הזרקות. טכנולוגיית HIFU מעניקה הזדמנות

טיפול פנים

מהי טכנולוגית ה- HIFU?

לאורך השנים פותחו מגוון טכניקות לטיפול פנים חלקן בהזרקות או בניתוח. המילה האחרונה בתחום טיפול הפנים מגיע מכיוון מכשיר אלפא ביוטי – המכיל את טכנולוגיית

טיפול פנים

המכשיר המהפכני לטיפול פנים

השיטות המסורתיות לטיפול פנים או מתיחת פנים עלולות להיות לא נעימות, ולחברתנו יש את התשובה שתעשה מהפך בתחום של טיפול פנים. זהו בעצם מכשיר שהוא

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות