קבוצת אלפא טק

מהי טכנולוגית ה- HIFU?

טיפול פנים

לאורך השנים פותחו מגוון טכניקות לטיפול פנים חלקן בהזרקות או בניתוח. המילה האחרונה בתחום טיפול הפנים מגיע מכיוון מכשיר אלפא ביוטי – המכיל את טכנולוגיית HIFU, המאפשרת טיפול פנים לא פולשני, ללא סכינים, ללא הזרקת חומרים ועוד. בואו להכיר את הטכנולוגיה שהביאה לפיתוחו של מכשיר אלפא ביוטי.

מהי טכנולוגיית ה – HIFU ?

זהו הליך קוסמטי שעושה שימוש בטכנולוגיה רפואית אולטרסאונד. דרך האולטרסאונד ישנה דרך למתוח ולמצק את עור הפנים והצוואר ללא הליכים ניתוחיים או הזרקתים. משום שזוהי טכנולוגיה מתקדמת מדובר בטיפול בטוח מתופעות לוואי.

גלי האולטרסאונד מגיעים עד לרקמות אלו ללא פגע וגורמים להתכווצות הקולגן והאלסטין (ההורמונים שאחראים על מיצוק העור). פעולת האולטרסאונד מובילה להקטנתה של נפח הרקמה וכך נוצרת פעולת מתיחת הפנים בצורה מיידית ובמקביל מייצרת סיבי קולגן ואלסטין חדשים. בנוסף, היא מעודדת את זרימת הדם המקומות ומקלה בתהליך.

כיצד טכנולוגית HIFU מפעילה את אלפא ביוטי?

אלפא ביוטי הינו מכשיר החדשני ביותר, הכוללת את טכנולוגיית HIFU, בתחום טיפול הפנים. המכשיר שלנו עובד עם הטכנולוגיה הכי חדישה בשילוב פילינג יהלום, תדרי רדיו, גלבני וכפפות חשמליות להפעלת השרירים, והתוצאות מאוד טובות מאוד.

טכנולוגית ה-HIFU ושאר המרכיבים של האלפא ביוטי מפעילים שרשרת של תהליכים הקורים מתחת לעור למשך כחצי שנה לפחות. אפשר לראות תוצאות בזמן קצר לאחר הטיפול ולחזור לבצעו אחת לשנה.

תוצאות הטיפול משתפרות מיום ליום בחצי שנה הראשונה ונשמרות עד כשנה מיום הטיפול. ההמלצה בטיפול זה הינה לבצע בין 2-3 טיפולים בהפרש של חודש בשביל לשמור על עור צעיר ומתוח. יש לחזור על הטיפול אחת לשנה ולשלב מוצרי הגנה וטיפול של עור הפנים. מוצרים אלו יתואמו לך אישית ע"י קוסמטיקאית מוסמכת בהתאם לטיפול שתעברו עם המכשיר.

לסיכום, טכנולוגית HIFU הינה תהליך קוסמטי שבו נעשה שימוש בקרני אולטרסאונד המפעילים את ההורמונים של מיצוק העור – הקולגן והאלסטין. טכנולוגיה זו בשילוב של מרכיבי המכשיר גורמת להורמוני מיצוק העור למתיחה העור ללא התערבות של הליך פולשני או הזרקות. התוצאות ניתן להבחין לאחר זמן קצר, והן משתפרות בכל יום. יש לשמור על העור עם משחות נוספות.
התרשמת? תרצי לדעת עוד מידע בנושא זה? השאירי את פרטייך ונחזור אלייך לשיחת התייעצות בחינם.

חברת אלפא טק – הדור הבא של מכונות הביוטי בישראל

מאמרים נוספים

מכשיר להסרת שיער

מכשיר להסרת שיער העוצמתי ביותר

פריצת דרך מהפכנית בתחום הטיפוח האישי, מכשיר הסרת השיער החדש, מציע חוויה חלקה ונטולת כאבים. מאמר זה מתעמק בהיסטוריה של מכשירי הסרת שיער, הסוגים השונים

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות