קבוצת אלפא טק

מכונה להסרת שיער בלייזר למכון קוסמטיקה

הסרת שיער בלייזר

בשוק של הסרת שיער בלייזר קיימים לא מעט חברות שמייצרות מכשירים להורדת שיער בעזרת טכנולוגיית הלייזר. שירות הסרת שיער בלייזר הינו מקושר ללקוחות, המבוסס על הצלחת הטיפול באופן עקבי, אמינותו ובטיחותו.  אז למה כדאי לבחור במכשיר להורדת שיער – אלפא לייזר ? לצורך קבלת התשובה לשאלה זו, המשיכו לקרוא.

כל האמת מאחורי הצלחת המכונה "אלפא לייזר"

מכשיר "אלפא לייזר", הינו מכשיר להסרת שיער בלייזר, המיוצר ע"י קבוצת אלפא טק, חברה בעל שם עולמי לפיתוח וייצור מכשירים לקליניקות ומכוני יופי. מטרת החברה היא לפתח את המוצרים הכי טובים ולספק שירות מקצועי, אדיב ואמין לכלל לקוחות החברה. על כל מוצר חברתינו מעניקה 3 שנות אחריות ומתחייבת לספק את התוצאות המובטחות.

למה מכשיר "אלפא לייזר" עדיף על מכשירים אחרים?

הליך פעולת המכשיר להסרת שיער בלייזר של "אלפא לייזר" שונה משאר המשכירים הוא משתמש בטכנולוגיית שלושת הגלים שעוצרים את צמיחת השערה ומתאימה לכל גווני העור והשיער. מכשיר להסרת שיער זה פותח במעבדה יוקרתית שלנו המפתחת מכשור רפואי לבתי חולים, קליניקות ומכוני יופי.

לא כל מכון או קליניקה ליופי עובד לפי שיטת 3 הגלים, שפותחה לאחרונה, רובם עובדים בדרך בשיטות ישנות יותר. למכשיר להסרת שיער בלייזר זה יש מספר יתרונות על פני האחרים, והם:

  • ישנן הצלחות כבר מהטיפול הראשון. דבר הגורם ללקוחות להיות מרוצים בשלב מוקדם של הטיפול.
  • מכשיר להסרת שיער זה מקצר את זמן הטיפול, וכתוצאה מכך מאפשר להגדלת רווחים.
  • מספק טיפול נעים ללא תופעות לוואי.
  • ליווי של החברה יחד עם לקוחותיה להצלחה משותפת.

מהי טכנולוגית 3 הגלים?

טכנולוגיה זו מבוססת על קרן לייזר הפוגעת בשורש השערה ועושה כמה 3 דברים:

  1. הגל הראשון פוגע בשורש של השערה.
  2. הגל השני פוגע בנימי השערה, וכך הם נהרסים.
  3. הגל השלישי יפגע בחלב שמזין את השערה.

בעזרתם של כל גל נמנעת צמיחה מחודשת של השערות באותו האזור ומבטיחה תוצאות מעולות בטווח טיפול של 12 עד 18 דקות בכל ביקור.

לסיכום, ישנם לא מעט מכשירים להסרת שיער בשוק, אך במאמר זה למדנו על מכונת "אלפא לייזר" – למה היא עדיפה על אחרים, על יתרונותיה ועם טכנולוגיית 3 הגלים שמאפשרת את כל התייעלות בעבודה של הסרת שיער בלייזר.

התרשמתם מהמכונה? רוצים לרכוש אותה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בשמחה.

חברת אלפא טק – הסרת שיער בלייזר ללא כאבים!

 

מאמרים נוספים

מכונת לייזר מקצועית

מכונת לייזר מקצועית

בעידן הטכנולוגיה המתקדם במהירות, השימוש במכונות לייזר מקצועיות בתעשיות שונות הפך הכרחי. מאמר זה בוחן את הפונקציונליות, היתרונות והיישומים של מכשירים חדשניים אלה, יחד עם

טיפול פנים

שיטת טיפול פנים חדשה

לטיפול פנים ישנן שתי שיטות טיפול על מנת לבצע מתיחת פנים – האחת הינה פרוצדורה רפואית פולשנית, והשנייה כוללת בתוכה הזרקות. טכנולוגיית HIFU מעניקה הזדמנות

טיפול פנים

מהי טכנולוגית ה- HIFU?

לאורך השנים פותחו מגוון טכניקות לטיפול פנים חלקן בהזרקות או בניתוח. המילה האחרונה בתחום טיפול הפנים מגיע מכיוון מכשיר אלפא ביוטי – המכיל את טכנולוגיית

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות