קבוצת אלפא טק

מכשיר להסרת שיער בלייזר לקליניקה מובילה

מכשיר להסרת שיער בלייזר

לאורך כל השנים גברים ונשים הורידו שיער בעזרת גילוח או שעווה לפני בילויים כמו: דייט, הליכה לים ועוד. עם התפתחות הטכנולוגיה, הומצאה היכולת להוריד שיער באמצעות מכשיר להסרת שיער בלייזר. מאמר זה בא לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על הסרת שיער בלייזר.

למה אנשים בוחרים לבצע הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר הינה שיטת טיפול אסתטית, שתפקידה להסיר את השיער העודף או הלא רצויים מאזורים מסוימים בגופו של הגבר או האישה. ישנן לא מעט טכניקות להסרת שיער – אנחנו נתמקד בהסרת שיער בלייזר.

נשים בוחרות להסיר את שיער גופן בעיקר סיבות אסתטיות והרגלי חברתיים.
האזורים שנשים בוחרות לעשות להסיר שיער בלייזר הינם: בית השחי, מפשעות, רגליים ולפעמים אף מבקשות בידיים באזורי הבטן והפנים.

לעומת הנשים, גברים בוחרים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר ממניעים של זיעה ונוחות. האזורים הפופלארים להורדת שיער אצל גברים הם: בטן, גב, כתפיים ומהעורף.

נעים להכיר: מכונת אלפא לייזר

מהי מכונת אלפא לייזר?

מכשיר אלפא לייזר הוא מכשיר להסרת שיער בלייזר עוצמתי ומהיר,  תהליך הסרת השיער ללא כאבים או תופעות לוואי ומתאים לכל גווני השיער והעור. מכשיר זה מקצר את משך הטיפול ומספק תוצאות טובות. יתרון נוסף לטובת המכשיר שהוא לא מצריך בידע רפואי מעמיק לפני.

מכשיר להסרת שיער בלייזר זה פותח במעבדה יוקרתית בארץ אשר ידועה בהצלחותיה בייצור מכשירים רפואיים לבתי חולים ברחבי העולם העומדים בתווי התקן הכי מחמירים שיש. והוא מהווה את הפתרון המושלם לקליניקות הרוצות להגדיל את הרווחיות שלהן ולקצר את זמן הטיפולים.

כיצד מכונת אלפא לייזר עובדת?

בתחילת התהליך יש להכניס את הנתונים של הגבר או האישה למכשיר להסרת שיער בלייזר כמו: מגדר, אזור המבוקש בגוף ועוד. המכונה תתאים את עצמה לאורך הטיפול עד לסיומו. זמן ממוצע של טיפול הינו בין 12 ל-18 דקות.

לאחר הזנת הנתונים במכשיר להסרת שיער בלייזר, הוא מפיק קרן אור הנספגת בשורש השערה. קרן הלייזר מהבהבת בקצרה ומאפשר לשערה לספוג את האנרגיה ולהתחמם. כשהיא מתחממת, היא בעצם סופגת נזק, והיכולת שלה לצמוח שוב נפגעה משמעותית.

קרן הלייזר שולחת שלושה גלים הפוגעים בשורשה של השיער, והם פוגעים בשלושה מקומות קריטיים לצמיחת השיערה שוב. גל הראשון פוגע בשורש השיערה, גל שני פוגע בנימי השערה והשלישי פוגע בחלב השערה, זהו החומר שמזין את השערה.

לסיכום, הרצון להוריד שיער התחיל כטיפול אסתטי והרגלי תרבות. לעומת הגברים שמסירים שיער מטמיעי זיעה או מטעמי נוחות. האזורים הפופלארים להורדת שיער בלייזר הינם: בית שחי, משפעות ועוד אצל הנשים. אצל הגברים: בטן, גב, כתפיים ועורף.
מכשיר להסרת שיער בלייזר שלנו, אלפא לייזר, הינה מכשיר עוצמתי ומהיר הפוגע בשורש השערה ומפרק את האופציה לצמיחה מחדש.
התרשמתם מהמכשיר? רוצים אותו אצלכם? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

חברת אלפא טק – הסרת שיער בלייזר ללא כאבים!

מאמרים נוספים

מכונת לייזר מקצועית

מכונת לייזר מקצועית

בעידן הטכנולוגיה המתקדם במהירות, השימוש במכונות לייזר מקצועיות בתעשיות שונות הפך הכרחי. מאמר זה בוחן את הפונקציונליות, היתרונות והיישומים של מכשירים חדשניים אלה, יחד עם

טיפול פנים

שיטת טיפול פנים חדשה

לטיפול פנים ישנן שתי שיטות טיפול על מנת לבצע מתיחת פנים – האחת הינה פרוצדורה רפואית פולשנית, והשנייה כוללת בתוכה הזרקות. טכנולוגיית HIFU מעניקה הזדמנות

טיפול פנים

מהי טכנולוגית ה- HIFU?

לאורך השנים פותחו מגוון טכניקות לטיפול פנים חלקן בהזרקות או בניתוח. המילה האחרונה בתחום טיפול הפנים מגיע מכיוון מכשיר אלפא ביוטי – המכיל את טכנולוגיית

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות