קבוצת אלפא טק

שיטת טיפול פנים חדשה

טיפול פנים

לטיפול פנים ישנן שתי שיטות טיפול על מנת לבצע מתיחת פנים – האחת הינה פרוצדורה רפואית פולשנית, והשנייה כוללת בתוכה הזרקות. טכנולוגיית HIFU מעניקה הזדמנות לכל מי שמעוניין לעבור טיפול פנים או טיפול בצוואר ללא התערבות של הזרקות או ניתוח. בואו להכיר את השיטה החדשנית שלנו לטיפול פנים.

מהי שיטת לטיפול פנים החדשה?

חברתינו עובדת עם המכשיר אלפא ביוטי ובו קיימת הפונקציה של טכנולוגיית HIFU שפותחה בקפדנות בשביל שאורכי גלי הקול מבצעים טיפול מדוייק באזור הזקוק לטיפול פנים. שיטת הטיפול של מכשיר זה משלבת את טכנולוגיית HIFU יחד עם פילינג יהלום, תדרי רדיו, גלבני וכפפות חשמליות להפעלת השרירים.

טיפול זה גורם לפעולה של שרשרת תהליכים ביולוגים הקורים מתחת לפני העור במשך חצי שנה. מומלץ, לבצע את טיפול זה בין 2-3 טיפולים בהפרש של שלושים ימים. המלצה נוספת הינה לחזור לטיפול אחד לשנה ולשלב סדרת מוצרים שהקוסמטיקאית תקבע בשביל לשמר את מצב העור.

אזורי טיפול

הטיפול מתבצע באזורי הפנים, הצוואר והמחשוף. באזור הפנים אפשר לבצע טיפול באזורים הבאים:

  • קו הלסת
  • הלחיים
  • אזור העיניים
  • העפעפיים

הכירות עם מכשיר אלפא ביוטי

מכשיר אלפא ביוטי הינו המכשיר החדשני ביותר לטיפול פנים ללא התעברות הליך פולשני או טיפולי הזרקות. הוא עובד בטכנולוגיה הכי חדישה העוזרת לקיצור זמן כל טיפול פנים ומפיקה תוצאות מעולות ללא תופעות לוואי.

המכשיר משלב פונקציה HIFU, היא פותחה בצורה קפדנית. היא עובדת בעוצמה וגלי הקול שלה מבצעים טיפול מדוייק וממוקד באזור הדרוש להרמה, מתיחה ומיצוק העור.

מעבר לפונקציה שפותחה במכשיר ניתן למצוא שילוב עוד מספר פרמטרים המייעלים את עבודתו, והם:

  • פילינג יהלום – זהו פילינג המסיר תאי עור מתים מהשכבה הקרנית בעור לצורך הכנת שטח עור נקי וחדיר. זה מאפשר החדרה עמוקה וקליטה טובה יותר של מרכיבי הטכנולוגיה. זהו פילינג אשר מהווה טיפול הכנה אופטימלי כמעט לכל טיפול במכון קוסמטי.
  • תדרי רדיו – זוהי טכנולוגיה הפועלת בתדרי רדיו על מנת לחמם את השכבות הפנימיות של העור בשביל לשפר את זרימת הדם, האצת פעולת ייצור סיבי גולוגן ואלסטין, העוזר למיצוק העור וטשטוש קמטים.
  • כפפות חשמליות – טיפול חדשני למיצוק ולשיפור אלסטיות ובחיוניות של העור.

לסיכום, ישנה טיפול חדשה לטיפול פנים. במאמר למדנו כיצד היא עובדת, איזה מכשיר מפיק את הטיפול החדש, אילו אזורי טיפול המכשיר עובד איתם. ולבסוף למדנו על שאר רכיבי המכשיר על מנת לתת לכם הבנה קצת יותר עמוקה על המכשיר שלנו.

התרשמתם? רוצים להתייעץ לגבי טיפול? השאירו את הפרטיים שלכם, ונשמח לחזור אליכם.

חברת אלפא טק – הדור הבא של מכונות הביוטי בישראל

מאמרים נוספים

מכשיר להסרת שיער

מכשיר להסרת שיער העוצמתי ביותר

פריצת דרך מהפכנית בתחום הטיפוח האישי, מכשיר הסרת השיער החדש, מציע חוויה חלקה ונטולת כאבים. מאמר זה מתעמק בהיסטוריה של מכשירי הסרת שיער, הסוגים השונים

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות