קבוצת אלפא טק

5 טיפים למה כדאי לבצע הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר

אם בעבר הורדת שיער מן הגוף הייתה נחלתן של שיטות כמו: שעווה או גילוח, כיום זה פחות תקף. עם התפתחות הטכנולוגיה בעידן המודרני הומצאה השיטה של הסרת שיער בלייזר בלא מעט שיטות וטכניקות. כיום אחת השיטות המתקדמות והמספקות תוצאות מעולות ושמה "3 הגלים", המיושמת במכשיר שלנו, אלפא לייזר. בואו לקרוא למה כדאי לבצע השערת שיער בלייזר עם המכשיר שלנו.

טיפ ראשון: תזמון תחילת טיפול

חשוב מאוד לתאם את הטיפולים מתי שלעור לא תהיה חשיפה גבוה לאור השמש או שהעור של המטופלים שלכם יהיה שזוף. לכן, נהוג שתתאמו ללקוחות שלכם את תחילת הטיפולים לתחילת הסתיו או החורף. הסבירו להם שבמידה והעור שלהם יהיה חשוף לשמש או שזוף במהלך הטיפולים שלהם, הם עלולים לקבל כוויה וזה עלול להיות מאוד כואב ולפגוע באפקטיביות של הטיפול.

טיפ שני: חסכון של כסף

עם המכשיר החדש שלנו, אלפא לייזר, אנחנו מקצרים לכם את זמן הטיפולים וכך תוכלו להגדיל את היצע הלקוחות שלכם, ולהציע להם מחירים מוזלים יותר עם השיטה החדשה.

ככה אתם חוסכים בקניית מכשירים שעובדים עם טכנולוגיות ישנות ופחות יעילות ממה שהמכשיר שלנו להסרת שיר בלייזר מציע.

טיפ שלישי: שימוש בשיטת 3 הגלים

שיטת שלושת הגלים הינה שיטה חדשה אשר מבטיחה תוצאות מעולות של הסרת שיער בלייזר. היא עובדת על מכשיר עוצמתי, מהיר ומתאים לכל גווני העור והשיער.

שיטה זו עובדת לפי שלושה גלים והם:

גל ראשון – פוגע בשורש של השערה

גל שני – פוגע בנימי השערה וכך הם נהרסים.

הגל השלישי יפגע בחלב שמזין את השערה.

טיפ רביעי: שיטה פחות מכאיבה משימוש בשעווה או בסכין גילוח

לאורך השנים השיטות הקלאסיות להורדת שיער היו שימוש בשעווה או שימוש בסכין גילוח. שיטות אלו לוו בהרבה בעיות כמו חתכים כתוצאה מגילוח לא עדין או כאב המלווה בהורדת השיער בעזרת שעווה. בנוסף, שימוש לא נכון בשעווה יכול לגרום לגבר או לאישה לכוויות. לעומת זאת, המכשיר שאנחנו פיתחנו, אלפא לייזר, אינו מסכן את המטופל בצורות שהוזכרו.

ישנם גם מכשירים להסרת שיער בלייזר אשר לפעמים המטופלים יכולים להרגיש מעין צביטה במקומות מסוימים כאשר קרן הלייזר פוגשת בהם. עם המכשיר שלנו המטופלים שלכם לא יחושו את זה כלל.

טיפ חמישי: קבלת תוצאות מעולות לעומת השיטות האחרות

מכשיר להסרת שיער שלנו הינו בעל היכולת להתאים את עצמו לכל סוגי העור הקיימים. מכשיר אלפא לייזר יספק למטופלים שלכם טיפול נעים וללא תופעות לוואי. לאחר הטיפול הראשון, הוא מראה תוצאות מעולות של טיפול וגורם לשביעות רצון גדולה.

לסיכום, 5 הטיפים שלנו באו לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים אודות המכשיר שלנו להורדת שיער. אם התרשמתם וברצונכם לקנות אותה? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

 

מאמרים נוספים

מכשיר להסרת שיער

מכשיר להסרת שיער העוצמתי ביותר

פריצת דרך מהפכנית בתחום הטיפוח האישי, מכשיר הסרת השיער החדש, מציע חוויה חלקה ונטולת כאבים. מאמר זה מתעמק בהיסטוריה של מכשירי הסרת שיער, הסוגים השונים

ALPHA TEC מייצרים סטנדרט יופי חדש לכל אחד מגיע להתפנק!

נגישות